Güneş Hotel Merter

star star star star
Merter Güngören / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kaliteli hizmet anlayışı ile misafirler tarafından beğenilen Güneş Hotel Merter, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki önemli iş ve ticaret merkezlerinden Merter’de yer alıyor. Ulaşım olanaklarına yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlayan tesis, bölgedeki iş ve ticaret merkezleri ile CNREXPO İstanbul Fuar Merkezi ve Dünya Ticaret Merkezi gibi önemli noktalara da yakın mesafede hizmet veriyor. Özellikle iş amacıyla seyahat eden misafirler için iyi bir konaklama alternatifi sunan Güneş Hotel Merter, modern şekilde dekore edilmiş şık odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesis, 140 oda ile misafirlerine hizmet veriyor. Tesiste konaklayan misafirler güne tesisin restoranında servis edilen zengin açık büfe kahvaltı ile başlayabiliyor. Güneş Hotel Merter’de iş odaklı seyahat eden misafirlere yönelik bir toplantı salonu hizmet veriyor. Ayrıca hareketli yaşam tarzını sürdürmek isteyen misafirler tesisin spor salonundan faydalanabiliyor. Tesiste kuru temizleme ve çamaşırhane hizmetleri de yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Atatürk Havalimanı ve CNR Fuar Alanı’na yakın konumda bulunan Güneş Hotel Merter, iş seyahatleri için ideal bir alternatif sunuyor. Tesis, Atatürk Havalimanı’na 7 km mesafede bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesiste geçici bir süre açık büfe kahvaltı hizmeti verilmemektedir. Tabakta kontinental kahvaltı, restoranda servis ediliyor. • Odalar kullanım sonrası ULV sistemi ile dezenfekte edilmekte ve minimum 48 saat boş tutulmaktadır. • Yiyecek içecek servisi kısıtlı olarak devam etmekte olup restoranlar servise kapalıdır. • Rutin olarak tüm genel alanlar dezenfekte edilmektedir. • Otele girişte misafirlerin ayakkabıları dezenfekte edilip, el dezenfektanı verilmektedir. • Maskesiz otele girişe müsaade edilmemekte olup, maskesi olmayan misafirlere ücretsiz maske temin edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster