Holiday Inn Express Istanbul Ataköy Metro Otel

star star star
İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Holiday Inn Express Istanbul - Atakoy Metro, merkezi konumuyla CNR fuar merkezi ve İstanbul Dünya Ticaret merkezine 1,7 km (4 dakika) mesafededir. Sultanahmet, Taksim ve TÜYAP Kongre & Fuar merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek toplu taşıma (Metro, Metrobüs, Otobüs, Minibüs) istasyonlarına 1 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca marmaray Ataköy istasyonuna 2.4km mesafededir. Otelimiz Uluslar arası Sabiha Gökçen havalimanına 55 km, Uluslararası İstanbul Hava limanına 39km’dir. İstanbul Havalimanına ulaşım sağlayan ve her yarım saatte bir hareket eden Havaist servislerinin kalkış noktası otelimize sadece 1dk’lık yürüme mesafesindedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Holiday Inn Express Istanbul - Atakoy Metro, merkezi konumuylatoplu taşıma araçlarına (Metro, Metrobüs, Otobüs, Minibüs) istasyonlarına 1 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster