Holiday Inn İstanbul Kadıköy

star star star star
İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki önemli merkezlerinden Kadıköy’de misafirlerini ağırlayan Holiday Inn İstanbul Kadıköy, şehrin pek çok iş ve eğlence merkezine yakın mesafede yer alıyor. Ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumda bulunan tesis, modern şekilde tasarlanmış odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Özellikle iş odaklı konaklamalara hitap eden Holiday Inn İstanbul Kadıköy, şehrin turistik noktalarını keşfetmek isteyen misafirleri de mutlu edecek bir noktada hizmet veriyor. Tesiste açık yüzme havuzu bulunuyor. Dileyen misafirler tesis bünyesinde sunulan Türk hamamı ve masaj uygulamaları gibi olanaklar ile günün yorgunluğundan arınıp rahatlayabilir. Tesiste bir spor salonu da hizmet veriyor. Tesiste tenis kortu yer alıyor ve misafirler golf kursu gibi imkanlardan faydalanabiliyor. Holiday Inn İstanbul Kadıköy’ün restoranında zengin bir açık büfe kahvaltı sunuluyor. Tesis civarında da birçok kafe ve restoran yer alıyor. Tesiste araç kiralama hizmeti bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İstanbul'un finans, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakın konumda yer alan Holiday Inn İstanbul Kadıköy, misafirlerine iş seyahatleri süresince ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. 
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster