Hotel Royal Hill | Ucuzabilet.com

Hotel Royal Hill

Antalya Merkez / Konyaaltı / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Antalya’nın sevilen turistik noktalarından Konyaaltı Plajı’na birkaç adım uzaklıkta yer alan Hotel Royal Hill, Antalya’da gezilecek yerlere ve şehrin tarihi merkezine yakın konumu ile misafirler tarafından beğeniliyor. Sahil kenarında hizmet veren tesiste çocuklar ve yetişkinler için ayrı alanları bulunan bir yüzme havuzu da var. Tesiste konaklayan misafirler yüzmenin ve güneşlenmenin tadını doya doya çıkarabiliyor. Sade şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunan Hotel Royal Hill, hem tatil hem iş odaklı konaklamalar için tercih edilebilir. Antalya’nın eğlence mekanlarına yakın konumda bulunan tesis renkli ve eğlenceli bir tatil geçirme imkanı da sunuyor. Hareketli bir yaşam tarzına sahip olan misafirler tesiste yer alan spor salonundan faydalanabiliyor. Hotel Royal Hill’in açık ve kapalı restoranlarında güzel lezzetler servis ediliyor. Misafirler tesisin ortak alanlarında keyifle vakit geçirebiliyor. Tesiste kuru temizleme, çamaşırhane, ütü, havalimanı servisi ve araç kiralama imkanı var.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Misafirlerine keyif dolu bir tatilin kapılarını aralayan Hotel Royal Hill, gündüzleri sakin geceleri ise hareketli yaşantısıyla öne plana çıkan Konyaaltı'nda benzersiz bir konaklama imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster