İksir Resort Town

Daday /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İksir Resort Town da bulunan Tarihi İksir Hanım Konağı konforlu bir konaklama merkezi olmasının yanı sıra açık ve kapalı manejleriyle binicilik merkezi olarak da hizmet veriyor. Suyun enerjisiyle yenilenebileceğin kapalı havuzu, dinlendirici hamam, sauna ve masaj olanakları, spor severler için sunduğu fitness merkezi gibi olanaklarla sağlık ve konforu buluşturuyor. Tesisin donanımlı toplantı salonları ofis şıklığında bir atmosfer sunuyor. Binicilik eğitimlerinden ATV safariye, olta balıkçılığından bisiklet turuna, ahşap atölyesinden mantar toplama turlarına kadar birçok aktivite olanağı sunan bölgede hem farklı deneyimler deneyebilir hem de tatiline renk katabilirsin. Minik misafirler için çocuk havuzu olanağının bulunduğu tesiste; çamaşırhane, ütü servisi, masa tenisi, bilardo, kütüphane ve ortak TV alanı gibi olanaklar da mevcut.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Doğa Oteli
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Misafirlerine Batı Karadeniz'de çam ormanlarıyla kaplı Ballıdağ'ın eteklerinde konforlu bir konaklama imkanı sunan İksir Resort Town, Daday Vadisi'nin muhteşem atmosferinde yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster