Kabuk Ev Otel

Mesudiye Datça / Mesudiye / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Muhteşem koyları ve doğasıyla tatilde huzur arayanların en güzel adreslerinden biri olan Datça’da bulunan Kabuk Ev, çevresindeki avokado, badem, zeytin ve incir ağaçları ile misafirlerini karşılıyor. Tesis, Hayıtbükü ve Ovabükü’ne yürüme mesafesinde.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesisi, Covid 19 salgını sebebiyle Sağlık Bakanlığı’nın direktifleri doğrultusunda tüm hazırlıklarını tamamlamıştır. Misafirlerin, tesise girişlerinde maskeleri ve siperlikleri takılı olan personel tarafından ateşleri ölçülmektedir. Tesisin girişinde ve her bir odada dezenfektan sıvısı ( %70 alkol oranlı) bulunmaktadır. Misafirlerin ihtiyacı durumunda maskeler hazır bulundurulmaktadır. Tüm odalar ve ortak mahallerde sık temas edilen yerler, kapı kolları masa ve sandalyeler, pencere kolları sık sık dezenfekte edilmektedir. Temizlikte çamaşır suyu katkılı temizleyiciler ve alkol bazlı dezenfektanlar kullanılır. Her çıkış sonrası odalar en az 3 saat kadar havalandırıldıktan sonra yeni misafir alınır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster