Kaleiçi Marina Boutique Hotel | Ucuzabilet.com

Kaleiçi Marina Boutique Hotel

Kaleiçi Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Hem eski, hem yeni… Hem 2150 yıllık geçmişini taşıyan tarihi surların içinde, Bergama Krallığı’ndan, Roma İmparatorluğu’ndan ve Osmanlı mimarisinden bugüne uzanan saygıdeğer bir geçmiş… Hem günümüz dünyasında vazgeçilmezi olan konfor, kalite ve üstün hizmeti sunan bir anlayış… Medeniyetler Kenti Antalya’da paha biçilemez bir değer, Kaleiçi Marina… Hep kıymetli insanları ağırladığı bu toprak… Atalarımızın önünde saygıyla eğiliyor ve günümüz tarihini yazmakta olan siz değerli konuklarımıza aynı saygı, ilgi ve özeni göstermenin hazzını yaşıyoruz. Sizleri; tarihin mistik kokusu ile günümüzün değişen yaşam şekline uyum sağlamış Kaleiçi Boutique Hotel & Restaurant’a davet ediyoruz. İnsanlığa mal olmuş bu özel mekânın özgünlüğünü koruyarak, sizlere huzurlu ve eşsiz anılar vaat ediyoruz. Osmanlı kültürünü yansıtan, her biri ayrı bir konseptte döşenmiş olan konforlu otel odalarımız ile hizmetinizdeyiz. Akdeniz’in sahilinden uçsuz bucaksız enginlerine kadar maviyi sunan bu manzarada restaurantımız ile hizmetinizdeyiz. İz bırakmasını istediğiniz özel toplantı ve organizasyonlarınızda ev sahipli yapmak üzere hizmetinizdeyiz. Yarım pansiyon hizmetimiz; 18.00 - 20:00 saatleri arasında olup, başlangıç olarak çorba, devamında tavuk, balık veya köfteden oluşan bir ana yemek ve salata ile set menü halinde servis edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Antalya’nın Kaleiçi mevkiinde hizmet veren Kaleiçi Marina Boutique Hotel, üç farklı konaktan oluşuyor. Osmanlı döneminden esinlenerek dekore edilmiş olan otel, Mermerli Plajı’na 2 km mesafede konumlanıyor. Otelin dünya mutfağından seçkin lezzetler sunan restoranında, Akdeniz’in büyüsüne kapılabilirsin.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi Dezenfeksiyon halıları (paspasları) ve el dezenfeksiyon imkânı En az 12 Saat Boş Bırakılmış Odalar Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur. Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır. Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır. Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır. Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir. Ozon ve ULV Makineleri Ile Dezenfektasyon Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur. Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanır. Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkanı sağlanır. Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır. Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez. Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur. Tekstil Ürünleri 90 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları. Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır. Tesisin tamamında (barlar dahil) servis malzemeleri bulaşık makinesinde ozonlu suda yıkanır. Tüm personele Corona Virüs Eğitimi verildi.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster