Kartaltepe Boutique Hotel | Ucuzabilet.com

Kartaltepe Boutique Hotel

Bolu Şehir Merkezi / Saraycık / Bolu  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Bolu, Kartaltepe mevkiinde yer alan Kartaltepe Boutique Hotel, muhteşem manzarası ile misafirlere doğayla iç içe huzurlu bir tatil sunuyor. Misafirler sabahları serpme köy kahvaltısıyla güne başlayabilir, yürüyüş yaparak doğanın tadını çıkarabilir.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesisin Ortak Alanları İçin Alınan Sağlık Önlemleri; · Lobi, restoran ve bahçe bölümündeki oturma bölümlerinin arası 1,5 m olarak düzenlenmiştir. · Misafir isteği doğrultusunda resepsiyonda maske ve eldiven bulunmaktadır. · Genel alanlarda antiseptik dezenfektanlar artırılmıştır. · Tekstil ürünleri 80°C’de yıkanmaktadır. Resepsiyonda Misafir Kabulü Sırasında Alınan Önlemler; · Misafirlere tesise girişte temassız ateş ölçümü yapılmaktadır. · Misafirden Sağlık Beyan Formu doldurmaları istenmektedir. · Misafirlere hijyen konusunda alınan önlemler ve Covid-19 uygulamaları ile misafirlerin uyacakları kurallar hakkında sözlü ve yazılı bilgilendirme yapılmaktadır. · Mümkün olduğunca temassız ödeme alınmaktadır. Nakit ödeme alınması halinde para temasından sonra eller dezenfekte edilmektedir. · Normalde odaların temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Bu dönemde dileyen misafirlerin odalarına konaklama boyunca başka hiç kimse girmeyebilir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster