Minia Cave Hotel Ortahisar

Ortahisar Kapadokya / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Nevşehir'in gözde beldesi Ortahisar Mevkii'nde yer alan Minia Cave Hotel Cappadocia, misafirlerini konforlu odalarında ağırlıyor. Bölgenin mimarisine uygun tasarımı olan tesis, misafirlerine keyifli bir konaklama imkanı sunuyor. Toplam 29 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm odalarında; televizyon, merkezi ısıtma, çalışma masası, banyo, saç kurutma makinesi, telefon ve kablosuz internet bulunuyor. Tesiste ayrıca restoran, bar, lobi, kuru temizleme, otopark, kablosuz internet, telefon ve faks hizmeti gibi olanaklar da mevcut. Minia Cave Hotel Cappadocia, Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na 45 km, Ürgüp Otogarı'na ise 7 km mesafede bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Balayı Oteli
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Nevşehir’in popüler beldesi Ortahisar mevkiinde hizmet veren Minia CaveHotel, bölgenin geleneksel mimarisine uygun şekilde dekore edilmiş konforlu odaları ve Ürgüp Otogarı’na 7 km’lik mesafesiyle hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster