Ağva My Dream Hotel

Şile Ağva / Şile / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Doğal güzellikleri ve sakin atmosferiyle Ağva My Dream Hotel, Göksu Nehri kıyısında yer alıyor. Tesis, huzurlu atmosferiyle şehir yorgunlarına keyifli bir atmosfer sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesisteki tüm odaların kendine ait balkon alanı bulunmaktadır. Masa ve sandalyeler, sosyal mesafe kuralına göre düzenlendi. Otele girişte tüm personelin ve misafirlerin ateşi ölçülüyor. Riskli kişilerin olması durumunda gerekli tedbirler sağlanmaktadır. Odalar için gerekli dezenfekte işlemleri sağlanmaktadır. Tesis genelinde 5 oda bulunduğu için sakin ve kalabalıktan uzak bir konaklama imkanı sağlanıyor. Konaklayan tüm misafirler için açık alanda oturma alanları düzenlendi. Temas edilen tüm metal, seramik, porselen ve cam eşyalar endüstriyel makinede yıkanmaktadır. Yiyecek servislerinde her zaman olduğu gibi HACCP takip edilmekte ve güvenli şekilde servis sağlanmaya devam etmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster