New Park Hotel

star star star star star
Kızılay Çankaya / Çankaya / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Executive Lounge kullanımı 6 Euro olup ödemesi tesis tarafından tahsil edilmektedir. Executive odalara upgrade tesis müsaitliğine göre yapılmaktadır. Executive Lounge suit odada konaklayan misafirler için ücretsizdir Ankara Çankaya’da iş, turizm ve eğlence amaçlı seyahatler için ideal bir konumda yer alan New Park Hotel Ankara, metro istasyonuna yürüme mesafesi ve konforlu odaları ile Anıtkabir’e 5 km, Ankara Otogarı’na ise 8 km uzaklıkta hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • İş Oteli
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Ankara Çankaya’da iş, turizm ve eğlence amaçlı seyahatler için ideal bir konumda yer alan New Park Hotel Ankara, metro istasyonuna yürüme mesafesi ve konforlu odaları ile Anıtkabir’e 5 km, Ankara Otogarı’na ise 8 km uzaklıkta hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesis çalışanlarını bilinçlendirme amacıyla işyeri hekimleri tarafından virüsten korunma yöntemleri aktarılmış ve gerekli düzeyde eğitimler düzenlenmiştir. • Tesisteki genel kullanım alanları ve kat bölümlerinin temizlik ve dezenfeksiyon sıklıkları artırılmıştır. • Misafirlerin temas ettikleri tüm alan ve yüzeyler sıklıkla dezenfekte edilmektedir. •Yeme ve içme hizmeti sunulan tüm alanlar, mevcut genelgeye göre sosyal mesafe ve güvenli alan kurallarına uyularak düzenlenmiştir. • Tesisin her noktasında dezenfektan istasyonları arttırılmış ve misafirlerin kullanımına sunulmuştur. • Tesis girişinde, giriş yapan tüm misafirlerin ateş ölçümü teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır. • Giriş yapan misafirlerin tamamına maske ve eldiven temini yapılmaktadır. • Odalarda teması arttıran (minibar ürünleri, kağıt ve kalemler, buklet malzemeleri) ürünler kaldırılmış ve misafirlerin talebi doğrultusunda temin edilmektedir. • Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığının 20.05.2010 tarihli e-349765 sayılı genelgesi uyarınca ulusal ve uluslararası tüm otoriteler kesintisiz olarak takip edilmekte, kurum içi bilgilendirmeler her gecen gün daha sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlayabilmek adına misafirlerin hizmetine sunulmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster