Nowy Efendi Hotel | Ucuzabilet.com

Nowy Efendi Hotel

Sultanahmet Fatih / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul’da gezilecek tarihi ve turistik yerlere yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlayan Nowy Efendi Hotel, Tarihi Yarımada’nın en özel noktasında yer alıyor. Sultan Ahmet Camii, Sultanahmet Meydanı ve Ayasofya Müzesi gibi önemli noktalara yürüme mesafesinde hizmet veren tesis hem turizm ve eğlenceli odaklı konaklamalara hem de iş odaklı konaklamalara hitap ediyor. Şık detaylar ile dekore edilmiş modern odalara sahip olan Nowy Efendi Hotel, konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesis 25 oda ile misafirlerini ağırlıyor. Tesisin terasından İstanbul manzarası izlenebiliyor. Tesiste hizmet veren teras restoranda birbirinden lezzetli yemekler servis ediliyor. Tesiste konaklayan misafirler güne zengin ve lezzetli bir kahvaltı ile başlangıç yapabiliyor. Nowy Efendi Hotel’in sunduğu olanaklar arasında kuru temizleme ve çamaşırhane hizmetlerinin yanı sıra araç kiralama imkanı ve ücretli havalimanı servisi yer alıyor. Misafirler tesisten araç kiralayarak İstanbul’da gezilecek yerlere rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İş, turizm ve eğlence odaklı seyahatlerde konforlu bir alternatif sunan Nowy Efendi Hotel, Ayasofya ve Sultan Ahmet Camii'ne 400 m mesafede şehir kalbi sayılan Fatih'te benzersiz bir konaklama deneyimi yaşatıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster