Otel Manolian Şirince

Selçuk / Şirince / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İzmir’in tarihi ve kültürel değerleri ile öne çıkan turistik noktalarından Şirince’de yer alan Otel Manolian, Arnavut kaldırımlı sokaklar ile iç içe otantik bir atmosferde hizmet veriyor. Tesis, misafirlerine keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste Covid-19 kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda ekstra temizlik ve dezenfeksiyon uygulanmaktadır. Tuvalet ve banyo ilk önce çamaşır suyu, sonrasında özel dezenfektan ile temizlenmektedir. Kapı kolları, kumandalar ve klima filtreleri her misafir çıkışından sonra havalandırılıp temizliği yapıldıktan sonra sisleme makinesi ile içeriye buhar verilerek 1 saat kapalı bekletilmektedir. Son olarak odalar tekrar havalandırıldıktan sonra yeni gelen misafir kabul edilmektedir. Tüm çarşaf ve tekstil ürünleri 90 derecede çamaşır suyu eklenerek yıkanmaktadır. Tesis girişinde dezenfektan paspası ve el dezenfektanı aparatı bulunmaktadır. İhtiyaç halinde tesiste misafirlere ücretsiz olarak maske ve eldiven temin edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster