Ramada Encore Bayrampaşa

star star star star
İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa / Eyüp / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul’un merkezi noktalarından Bayrampaşa’da hizmet veren Ramada Encore Bayrampaşa, iş, eğlence ve turizm odaklı seyahatler için ideal bir konumda bulunuyor. Zarif iç ve dış mimarisinin yanı sıra modern olanaklarla dekore edilmiş odalarıyla da ön plana çıkan tesis, misafirlerine hem dinlendirici hem de eğlenceli bir tatil vadediyor. Konforlu odalarının tümünde; LED TV, duş, kasa, klima, uydu yayını, uyandırma servisi ve uydu yayını gibi olanaklar yer alıyor. Hareketli yaşam tarzından vazgeçmeyen misafirler için donanımlı fitness salonu, Türk ve dünya mutfaklarından nefis lezzetler sunan restoranı ve resmi organizasyonların düzenlenebildiği toplantı salonu ile hizmet veriyor. Tesiste ayrıca; çocuk bakım servisi, kablosuz internet bağlantısı, 24 saat resepsiyon, bahçe, otopark, çamaşırhane ve araba kiralama servisi mevcut. Restoran geçici olarak faliyet dışıdır. Kafesli hayvan kabul edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Bayrampaşa’daki tesis, pastel renklerdeki minimalist dekorasyonuyla huzurlu bir konaklama atmosferi sunuyor. Konforlu odaları, restoranı, fitness merkezi ve toplantı salonları ile tesis, hem iş amaçlı hem de turistik konaklamalara hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tesise giriş, maskesiz yapılamamakta ve hijyen paspasına basılıp giriş yapılmaktadır. •Genel alana el dezenfektanları yerleştirilmiştir. •Misafirlerin ve personellerin, tesise giriş anında ateşleri ölçülerek not edilmektedir. •Hastalık belirtileri gösteren kişi direkt sağlık kuruluşuna yönlendirilmektedir. •Sosyal mesafe kurallarını hatırlatmak için çeşitli yerlere uyarı levha ve afişleri yerleştirilmiştir. •Genel alandaki kapı kolları, asansör tuşları, armatürler, lavabo tezgahları vb. tüm yüzeyler her saat başı dezenfekte edilmektedir. •Her check-in işleminden sonra desk ve kalem dezenfekte edilmektedir. •Tesiste 1 adet izolasyon odası ayrılmış olup, gerekli hallerde sağlık ekipleri gelene kadar kişi bu odada istirahate alınacaktır. •Odalar rutin temizlikten sonra dezenfekte edilmektedir (tüm sert yüzeyler, kumanda ve armatürler) ve minimum 1 saat havalandırılmaktadır. •Oda temizliği yapan personel her odada ayrı eldiven kullanmaktadır. •Koronavirüsü tespit edilmiş kişinin konaklamış olması durumunda, oda 48 saat boş bekletilir ve akabinde dezenfeksiyon ve temizlik işlemleri yapılır. •Geçici olarak sadece odaya kahvaltı servisi verilmektedir. Kahvaltı talebinin yoğun olduğu hallerde restoranda tabak servisi şeklinde servis edilmektedir. •Restoranın masa ve sandalye yerleştirmeleri aralarında 2 metre mesafe olacak şekilde ayarlanmıştır. •Mutfakta maskesiz, eldivensiz ve bonesiz çalışılmamaktadır, bu hijyen malzemeleri rutin olarak değiştirilmektedir. •Fitness salonu rezervasyonlu hizmet vermektedir. Her kullanımdan sonra dezenfekte edilmektedir. Kullanım süresi maksimum 1 saattir. •Personele rutin olarak her hafta eğitim verilmektedir. Dezenfeksiyon işlemleri takip tabloları ile takip edilmektedir. •6 ayda bir temizlenen klima filtrelerinin temizlik periyodu 2 ayda 1’e indirilmiştir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster