Risus Garden Marina

Kuşadası / Aydın /  Haritada Göster
Genel Görünüm
Ana Havuz
Genel Görünüm
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Açık Havuz
Bar Ücretli

YEME / İÇME

A La Carte Restoran Ücretli

ÇOCUK / BEBEK

Çocuk Havuzu

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Setur Marina AVM 35 m
 Kuşadası Limanı 106 m
 Banyolar Palmiye Plajı 187 m
 Kuşadası Halk Plajı 243 m
 Mimar Osman Aran Cami 441 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Yeme / İçme

Sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Kahvaltı serpme kahvaltı olarak servis ediliyor.

A la Carte Restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Minibarlar ücretli.

Daha Fazla Göster

Hizmet Saatleri

07.00-21.00 Orfe A la Carte Restoran (Ücretli)

Daha Fazla Göster

Çocuk / Bebek

Tesiste minik misafirler için çocuk havuzu bulunuyor.

Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Risus Garden Marina otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Tesiste verilen Oda Kahvaltı konaklamalar sabah kahvaltısı ile son bulur.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri otelden erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmaz.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Didimtur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Büyüklük Bilgisi

Tesis 13000 m² büyüklüğündedir.
Daha Fazla Göster

Restoranlar

Orfe A la Carte Restoran

Daha Fazla Göster