Selimiye Saklı Bahçe Otel | Ucuzabilet.com

Selimiye Saklı Bahçe Otel

Selimiye Marmaris / Selimiye / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

8 standart ve 2 aile odası bulunan tesisin üst kattaki odaları deniz, alt kattakiler ise havuz manzarasına sahip. Sade dekore edilmiş ferah odaların tümünde; klima, uydu yayını, TV, telefon, Wi-Fi ve duş bulunuyor. Tesisin müstakil bahçesinde bulunan açık yüzme havuzunda suyun ve güneşin tadını doya doya çıkarabilirsin. Teras katında bulunan barda Ege Denizi’nin muhteşem manzarası eşliğinde içeceğini yudumlayabilirsin. Tatiline lezzet katabileceğin açık mutfak da terasta hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Mavinin ve yeşilin her tonunu barındıran eşsiz doğası ile Selimiye’de hizmet veren Saklı Bahçe Otel, misafirlerine dinlendirici ve huzurlu bir tatil vadediyor. Kuş sesleri eşliğinde badem, zeytin ve keçiboynuzu ağaçları içinde keyifli bir tatil seni bekliyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

- Tesise misafir kabulünde covid-19 tedbirleri ve uygulamaları kapsamında temassız ateş ölçer ile ateş ölçümleri yapılmaktadır. - Tesiste sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez. - Tesiste dezenfeksiyon halıları (paspasları) ve el dezenfeksiyon imkânı bulunmaktadır. - Periyodik açık alan dezenfektasyonu yapılır. - Periyodik kapalı alan dezenfektasyonu yapılır. - Misafir odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar, misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir. - Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır. - Havuz suyunun, havuz ve plaj çevresinin temizliği ve hijyeni azami ölçüde sağlanır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster