Sheraton Ankara Hotel & Convention Center

star star star star star
Kavaklıdere Çankaya / Çankaya / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Sheraton Ankara Hotel & Convention Center, şehir merkezinde bulunan bir mimari harikadır. Muhteşem manzarasıyla şehrin üzerinde yükseliyor. Tesis bünyesinde bir iş istasyonu, 24 saat oda servisi ve 24 saat erişilebilen fitness alanına sahip Sağlık Kulübü'nün yanı sıra, kapalı havuz, masaj hizmetleri, golf simülasyonu, squash ve tenis kortları ile şehrin en seçkin restoranlarından biri sunuyoruz. ve muhteşem bir caz bar. 311 odamız sıcak ve davetkar renklerle çağdaş bir his yaratıyor.Yeşil Anahtar sertifikalı bir otel olarak, su ve enerji tasarrufu ve çevre yönetimi ile iklim değişikliğini önlemeyi ve sürdürülebilir turizme katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Yeşil Anahtar; Enerji, su, tehlikeli madde ve atık tüketiminin azaltılması ve bunların verimli yönetilmesi, Enerji verimliliğinin artırılması, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılmasının teşvik edilmesi. **** Genel kullanım alanları mevsimsel ve özel durumlara göre hizmet verip vermeme durumu değişiklik gösterebilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Lüks Otel
  • İş Oteli
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Sheraton Ankara Hotel & Convention Center, Ankara'nın kavaklıdere bölgesinde T.B.M.M ve Bakanlıklara yakın konumu ile hizmet vermektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster