Stone Boutique Hotel

Mardin Şehir Merkezi / Mardin /  Haritada Göster
7.3
5 yorum
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Standart Oda, Manzarasız
25 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Executive Suite,
40 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Lobi Bar

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Latife Cami 111 m
 Mor Behnam Kırklar Kilisesi 114 m
 Mor Yusuf Kilisesi ( Surp Hovsep ) 122 m
 Cumhuriyet Meydanı 132 m
 Mardin Müzesi 140 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

MARDİN DE ESKİ STONE BUTIQUE HOTEL 500 YILLIK TARİHİ YAPIYA SAHİP ESKİ KONAK OSMANLI DÖNEMİNDEN KALMA VE ŞUAN HALKA AÇIK ŞEKİLDE OTEL OLARAK GÖREV YAPMAKTA. GÜLER YÜZLÜ ÇALIŞANLARI İLE KONFORDA SINIR TANIMIYAN ÖZEL ODALAR İLE HİZMET VERMEKTE OLAN OTELİMİZ MÜŞTERİLERİNE EN RAHAT KONFORLU RAHATLIK.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

500 yıllık tarihi bir konakta hizmet veren Stone Butik Hotel, güler yüzlü personelleri ve ev sıcaklığındaki odaları ile misafirlerine keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

7.3
İyi
5 yorum
Yemek
8.0
Tavsiye
6.7
Oda
7.3
Genel Puan
7.3
Fiyat Performans
6.7
8.0 İyi
Otelin konumu merkeziydi. Personeller iyiydi. Tesis temizdi.
5.3 
Personellerin bilgisizliğinden dolayı 3 saat lobide ayakta beklemek zorunda kaldık bu sebeple oteli tavsiye etmiyorum. Hijyen ve temzlik anlamında iyi bir oteldi.
8.7 Çok İyi
Personelleri çok çok iyiydi. Konumu iyiydi. Hijyeni iyi. Sahibide gayet iyiydi.
5.3 
Merkezi konumda olduğu için tavsiye ederim ama kahvaltı beklentilerinin olmamasını ve odaların camlarının olmadığını da söylerim mağara gibi bir odaydı. Otel temizliği iyiydi. Giriş ve çıkışlarımız kolay oldu. Çarşının içindeydi.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.