Sunset Hotel Marmaris | Ucuzabilet.com

Sunset Hotel Marmaris

Marmaris / Marmaris / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Marmaris Kalesi’nin yanı başındaki konumu, Marmaris’te gezilecek yerlere yakın oluşu ve deniz manzaralı bir terasa sahip oluşu ile misafirler tarafından beğenilen Sunset Marmaris Boutique Hotel & Spa, unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor. Marmaris eğlencelerine de kolayca dahil olma imkanı sunan tesis, tüm misafirlerine konforlu bir konaklama ortamı sunuyor. Şık, lüks ve ferah bir ortamda yılın tüm yorgunluğundan arında fırsatı sunan Sunset Marmaris Boutique Hotel & Spa, beş farklı butik oda ile misafirlerini ağırlıyor. Odaların her biri dekorasyonu ve manzarası ile seviliyor. Marmaris’in tarihi bölgesini gezmek, gece hayatının tadını çıkarmak ve tatile renk katacak tüm güzel detaylar ile iç içe olmak isteyen misafirler Sunset Boutıque Hotel Marmaris gönül rahatlığı ile konaklayabilir. Dileyen misafirler tesisin terasından muhteşem deniz manzarasını izleyerek zaman geçirebilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 14:00

Neden Bu Otel?

Marmaris’in merkezi bir noktasında yer alan Sunset Boutıque Hotel Marmaris, tarihi Marmaris Kaleiçi sokakları ile iç içe olmak isteyen misafirler için ideal bir konumda bulunuyor. Tesis, konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster