Tekirhan Otel & Lokanta

Onikişubat / Kahramanmaraş / Kahramanmaraş İli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tekirhan Otel & Lokanta, Kahramanmaraş’ın Tekir Yaylası mevkiinde yer alıyor. Ulaşım açısından kolay bir noktada bulunan tesis, hem iş hem tatil odaklı konaklamalara hitap ediyor. Doğa ile iç içe bir ortam sunan tesis, huzurlu bir tatil yapma imkanı sunuyor. Tesiste çocukların hayvanlar ile vakit geçirebileceği alanlar da mevcut. Tesiste meyve ağaçları da yer alıyor. Sade şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadeden Tekirhan Otel & Lokanta, ailece vakit geçirilebilecek hoş bir ortam sunuyor. Tesiste çocuklar için oyun alanı ve park yer alıyor. Tesisin restoranında birbirinden güzel yemekler servis ediliyor. Dileyen misafirler tesisin bahçesindeki dinlenme alanlarında keyifle zaman geçirebiliyor. İş amacıyla seyahat eden misafirler, Tekirhan Otel & Lokanta bünyesinde hizmet veren toplantı salonundan faydalanabiliyor. Tesiste araç kiralama hizmeti mevcut. Dileyen misafirler buradan araç kiralayarak Kahramanmaraş’ta gezilecek yerlere doğru yola çıkabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 13:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Hayvan Dostu

Neden Bu Otel?

Kahramanmaraş şehir merkezinde modern ve şık odaları, ulaşıma elverişli konumu ve kalabalık organizasyonlara uygun geniş kapasiteli restoranı ile öne çıkan Tekirhan Otel&Lokanta, iş ya da tatil odaklı konaklamalar için uygun bir seçenek sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster