The Nordic Hotel

Kemer /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Antalya’nın popüler tatil beldelerinden Kemer’de bulunan The Nordic Hotel, merkezi konumda yer alıyor. Sahile 10 dakika mesafede olan tesiste açık havuz mevcut. Sabahları misafirlerine kahvaltı servisi bulunan tesiste bir a la carte restoran hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Misafir otele giriş yaptığında ateşi ölçülür, maskesi yoksa maske verilir ve 1.5 m sosyal mesafe korunur. Misafir bavulları ve el bagajları iyice dezenfekte edilir. Misafir odaya giriş yapmadan önce, oda 24 saat havalandırılmış ve dezenfekte edilmiş olarak sunulur. Misafirin temiz ve hijyenik bir şekilde konaklaması sağlanır. Odalar günlük olarak temizlenir ve dezenfekte edilir. Yatak çarşafları ve havlular günlük olarak 60-90 derece arasında yıkandıktan sonra değiştirilir. Otelde sabah kahvaltı servisi bulunmaktadır. Restoran bölümü dezenfekte edildikten sonra kahvaltı servisi başlar. Misafirlere konaklama süresince sosyal mesafe kuralına uyulması konusunda bilgi verilir. Tüm personel Covid-19 sertifikası almıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster