Vira Creek House Ağva | Ucuzabilet.com

Vira Creek House Ağva

Şile Ağva / Şile / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ağva’da hizmet veren Vira Creek House, yeşillikler ile çevrili bahçesi ve huzurlu atmosferi ile beğeniliyor. Tesis, misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesisin verandasında şömine soba bulunuyor. Bu veranda sadece tesiste konaklayan misafirlerin kullanımına sunuluyor. Ev konforundaki odaları ve doğa ile iç içe olma imkanı sunan konumu ile misafirler tarafından sevilen tesisin keyifli bir bahçesi bulunuyor. Tesise evcil hayvan kabul ediliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Hayvan Dostu

Neden Bu Otel?

Ağva'da doğa içerisinde tatil imkanı sunan Vira Creek House Hotel, misafirlerine doğal güzellikler ile çevrili, sakin bir atmosferde konaklama imkanı sunuyor. Sabahları nehir kıyısında lezzetli bir kahvaltı yapabilir veya bisikletle çevreyi keşfe çıkabilirsin.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster