White Palace Hotel İstanbul

Şirinevler Bahçelievler / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul'un Avrupa Yakası’nda hizmet veren White Palace Hotel, Bahçelievler ilçesine bağlı bir mahalle olan Şirinevler’de yer alıyor. Tesis, bulunduğu bölgedeki iş ve alışveriş merkezlerine yakın konumda bulunuyor. Merkezi bir noktada oluşu ile misafirlerine avantaj sağlayan tesis, güler yüzlü personelleri ile beğeniliyor. Tesis özellikle iş odaklı konaklamalar için tercih ediliyor. Sade ve modern şekilde dekore edilmiş odalarında ev konforunda konaklama deneyimi vadeden White Palace Hotel, 32 oda ile misafirlerine hizmet veriyor. Tesisin açık ve kapalı alanlarında misafirlerin vakit geçirebileceği yerler bulunuyor. White Palace Hotel, Oda Kahvaltı konaklama konsepti ile misafirlerini ağırlıyor. Tesiste konaklayan misafirler sabahları güne zengin lezzetlerle dolu bir açık büfe kahvaltı ile başlayabiliyor. Çift olarak konaklayacak misafirlerde evlilik şartı aranıyor , tesis, Esenler Otogarı’na ise 15 km uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 13:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Misafirlerini Bakırköy’de ağırlayan White Palace Hotel, Atatürk Havalimanı’na yalnızca 7 km uzaklıktaki konumu ile iş seyahatleri için avantaj sağlıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster