Winecity Boutique Hotel | Ucuzabilet.com

Winecity Boutique Hotel

Demre / Demre / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Demre’nin huzurlu doğasında, dinlendirici bir atmosferde hizmet veren Winecity Hotel, modern dekore edilmiş odalarıyla hizmet veriyor. Sabahları zengin açık büfe kahvaltı servisiyle güne başlayıp, öğle ve akşam yemeklerinde a la carte olarak hizmet veren restoranın lezzetlerini tadabilirsin. Pek çok tarihi ve turistik noktaya yürüme mesafesinde olan Winecity Hotel, Demre Otogarı’na yalnızca 600 m mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Demre’nin tarihi mekanlarına ve St. Nicolas Kilisesi’ne yakın konumda konforlu odalarıyla hizmet veren Winecity Hotel, zengin bir açık büfe kahvaltı sunuyor. Dileyen misafirler öğle ve akşam yemekleri için a la carte restorandan yararlanabiliyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Otel girişlerinde misafirler el dezenfeksiyonu ile karşılanacaktır. Misafirlerin talep etmesi halinde tek kullanımlık maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman verilecektir. Yiyecek ve içecek alanları; masaların arasında 1,5 m, yan yana sandalyeler arasında 60 cm olacak şekilde düzenlenmiştir. Havuz suyunun, havuz çevresinin temizliği ve hijyeni sağlanmıştır. Oda temizliği maske takan personel tarafından, her misafir odası için tek kullanımlık eldiven kullanılarak yapılacaktır. Odalar sıklıkla havalandırılacak olup, her misafir çıkışında 24 saat kuralı ile dezenfekte edilerek yeni misafir girişi sağlanacaktır. Pandemi döneminde açık havuz hizmeti verilmemektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster