Wyndham Grand İzmir Özdilek

star star star star star
İzmir Merkez / İnciraltı Mahallesi / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Wyndham Grand İzmir Özdilek, Deniz Askeri Müzesi, restoranlar, marina, eğlence ve alışveriş merkezleri gibi önemli cazibe merkezlerine yakın konumu ile avantaj sağlıyor. Tesis ayrıca Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir Fuar Alanı, Ege Serbest Bölgesi, Torbalı ve Kemalpaşa'ya yakınlığı ile de öne çıkıyor. Konuklar ayrıca Selçuklu, Efes, Meryem Ana ve Kuşadası ve Çeşme gibi önemli turistik ve tarihi noktalara deniz yoluyla kolayca ulaşabilirler. Tesisin misafirleri İzmir Agamemmnon Thermal & Wellness Center'da açık havuz, kapalı havuz, termal havuz, jakuzi, sauna, Türk hamamı, aroma terapi, buhar odaları ve fitness merkezinden ücretsiz olarak yararlanabilirler. Tesis ayrıca 10 farklı salonu ile iş ve davet organizasyonları için de uygun bir ortam sunuyor. Konaklayan misafirlerimizden ekstra harcamalar için girişte 200 TL depozito alınmaktadır. Ekstra harcama yapılmaz ise çıkış esnasında iade edilmektedir. Otelde konaklama yapacak evcil hayvan maksium 15 kg olmalıdır. Evcil hayvanın tüm aşılarının tam aşı kartı ve kimliğinin giriş sırasında misafirlerimizin yanında olması gerekir. Evcil hayvan konaklaması için gecelik 20 € konaklama bedeli talep edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Termal Oteli
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

İzmir’de deniz kenarında misafirlerini ağırlayan Wyndham Grand İzmir Özdilek, iş ve alışveriş merkezlerini yakın konumu ile misafirlerine hem iş hem de turistik seyahatlerinde konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Otelde konaklama yapacak evcil hayvan maksium 15 kg olmalıdır. Evcil hayvanın tüm aşılarının tam aşı kartı ve kimliğinin giriş sırasında misafirlerimizin yanında olması gerekir. Evcil hayvan konaklaması için gecelik 20 € konaklama bedeli talep edilmektedir. Konaklayan misafirlerimizden ekstra harcamalar için girişte 200 TL depozito alınmaktadır. Ekstra harcama yapılmaz ise çıkış esnasında iade edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste, Covid-19 ile ilgili tüm önlemler alınmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster