Qatar Airways

Birinci sınıf hizmet anlayışıyla yolcularını ağırlayan Qatar Airways, unutulmaz bir seyahat deneyimi vadediyor. 1993 yılında kurulan Doha merkezli hava yolu şirketi, 200’den fazla uçaktan oluşan modern filosu ile 150’den fazla noktaya uçuyor.
Dünyanın en yenilikçi ve modern filolarından birinde seyahat ederken olağanüstü lezzetler ve 4000’den fazla eğlence sistemi seçeneği de size eşlik edecek. 2022 Skytrax World Airline Awards ve 2021 TripAdvisor Travellers' Choice Awards tarafından Dünyanın En İyi Havayolu seçilen ve bu ödülü rekor kırarak yedinci kez alan Qatar Airways, aynı zamanda Dünyanın En İyi Business Class’ı ve Orta Doğu’nun En İyi Havayolu ödüllerini elinde bulunduruyor. Havayolu deneyimli ve güler yüzlü kabin ekibi ile Dünyanın En İyi Havalimanı seçilen Doha Hamad Uluslararası Havalimanı üzerinden uçuşlarını gerçekleştiriyor.

Qatar Airways Filosu

Qatar Airways; Airbus A350-1000, Airbus A380, Boeing 787 Dreamliner, Airbus A350, Boeing 777 ve Airbus A320 ile dünyanın en genç hava yolu filolarından birine sahip. Hava yolu şirketi, dar gövdeli ve geniş gövdeli Airbus ve Boeing uçakları ile kısa, orta ve uzun mesafeli uluslararası rotalarda uçuyor.

Qatar Airways Kampanyaları

Yurt dışı seyahatlerinizde avantajlı bilet seçeneklerinden yararlanabilir, Abu Dabi, Johannesburg, Kuala Lumpur, Şangay, Bangkok, Sydney gibi dünyanın farklı noktalarına indirimli uçabilirsiniz. Qatar Airways kampanyalarından yararlanmak için Ekonomi, Business Class ve First Class uçuşlarına özel fırsatları Ucuzabilet’te bulabilirsiniz.

Qatar Airways Privilege Club

Yolcular Burgundy, Silver, Gold, Platinium kart sahiplerine özel avantajlarla uçabilir, Qatar Airways’den kazandıkları puan oranında indirimli ya da ücretsiz bilet kazanabilirler. Qatar Airways'in avantaj kartlarına sahip olan yolcular, mil puanlarını hem Qatar Airways'de hem de Qatar ile işbirliği yapan diğer hava yolu şirketlerinde belirlenen oranlarda kullanabilirler. Ayrıca yolcuların mil puanlarını Avios puanlarını olarak güncellemesi gerekmektedir.

Qatar Airways Online Bilet Satışı

Dünyanın pek çok ülkesine uçuşu bulunan Qatar Airways’in uçuş ağı; başta Afrika, Orta Asya, Avrupa olmak üzere Uzak Doğu, Güney Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’ya kadar uzanıyor. Qatar Airways ile seyahat etmek için online satın alma işlemini Ucuzabilet’ten yapabilirsiniz.

Qatar Airways Online Check-in

Qatar Airways uçuş biletlerinin check-in işlemlerini havalimanına gitmeden önce Ucuzabilet’in mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod, havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacak. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz.

Qatar Airways Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz Qatar Airways uçak bileti nasıl alınır?+

Qatar Airways uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.

Qatar Airways en popüler destinasyonları nereler?+

Qatar Airways için en popüler destinasyonlar İstanbul, Meşhed, Kuveyt, Süleymaniye, Erbil

Qatar Airways nereye uçuyor?+

Qatar Airways için en popüler destinasyonlar İstanbul, Meşhed, Kuveyt, Süleymaniye, Erbil diğer destinasyonlar için sitemiz üzerinden arama yapabilir, en avantajlı fiyatlar ile uçak bileti rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Qatar Airways uçak bileti nasıl alınır?+

Sitemiz üzerinden Qatar Airways ucuz bilet kampanyalarını çok önceden öğrenme ve uygun uçak bileti alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Qatar Airways online check-in nasıl yapılır?+

Online check-in sayfamız üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Online check-in sayfasına ulaşmak için tıklayınız.