Royal Jordan Online Bilet Satışı

Royal Jordan Hava Yolları’nın başta Orta Doğu olmak üzere, Doğu ve Batı Avrupa’dan Asya’ya kadar uzanan uçuş ağından bir destinasyona gitmek için siz de online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

Royal Jordan Online Check - in

Satın aldığınız Royal Jordan Hava Yolları biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacaktır. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz. 

Royal Jordan Kampanyaları

İstanbul - Amman arası kampanya ve fırsatlar için hemen Royal Jordan Hava Yolları’nın uçuşlarını aratabilirsiniz. Ayrıca dünyanın farklı şehirlerine de Royal Jordan’ın indirimli ve avantajlı bilet seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Kampanyalardan yararlanmak için Ekonomi Sınıfı, Business Class ve First Class için uygulanan tarifeleri bilet arama motorunda bulabilirsiniz.

Royal Jordanian Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz Royal Jordanian uçak bileti nasıl alınır?+

Royal Jordanian uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.

Royal Jordanian uçak bileti nasıl alınır?+

Sitemiz üzerinden Royal Jordanian ucuz bilet kampanyalarını çok önceden öğrenme ve uygun uçak bileti alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Royal Jordanian online check-in nasıl yapılır?+

Online check-in sayfamız üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Online check-in sayfasına ulaşmak için tıklayınız.