Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242
  • Uçak Bileti
  • Otel
    Yeni
1 Yolcu
1 Kişi
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda , {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki çocuk yaşını giriniz

Royal Jordan

Ürdün’ün ulusal bayrak taşıyıcı tek hava yolu şirketi olan Royal Jordan, Ürdün Kraliyet Hava Yolları olarak da biliniyor. Royal Jordan dünyanın 120’den fazla noktasına uçuşlar gerçekleştiriyor.

Royal Jordan Online Bilet Satışı

Royal Jordan Hava Yolları’nın başta Orta Doğu olmak üzere, Doğu ve Batı Avrupa’dan Asya’ya kadar uzanan uçuş ağından bir destinasyona gitmek için siz de online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

Royal Jordan Online Check - in

Satın aldığınız Royal Jordan Hava Yolları biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacaktır. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz. 

Royal Jordan Kampanyaları

İstanbul - Amman arası kampanya ve fırsatlar için hemen Royal Jordan Hava Yolları’nın uçuşlarını aratabilirsiniz. Ayrıca dünyanın farklı şehirlerine de Royal Jordan’ın indirimli ve avantajlı bilet seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Kampanyalardan yararlanmak için Ekonomi Sınıfı, Business Class ve First Class için uygulanan tarifeleri bilet arama motorunda bulabilirsiniz.

Ucuz uçak biletleri mobil uygulamalarımızda!

İletişim bilgilerinizi yalnızca uygulamanın bağlantısını göndermek için kullanacağız.