Ucuz araç nasıl kiralanır?

Teslim Alma veya Teslim Etme Yeri

Araç kiralamada konfor ve güvenceyi ön plana çıkaran Ucuzabilet’te; birçok şehir, havalimanı ve ofis noktalarını kullanarak aracınızı hızlıca teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Ucuzabilet’in araç kiralama hizmeti dahilinde, dilerseniz aracınızı farklı bir konuma da teslim edebilirsiniz.

Teslim Alma veya Teslim Etme Yeri

Araç Seçimi

Ucuzabilet’in araç kiralama hizmetinde birçok marka ve modeli bulabilirsiniz. Arama sonuçlarında karşınıza çıkan araçlar; sınıf, kapasite ve teknik özelliklerine göre sıralanıyor.

Araç Seçimi

Sürücü Bilgileri

Bu kısımda tüm bilgilerinizi hızlıca doldurabilirsiniz. Daha sonraki satın alma işlemlerinizde bilgilerinizi yeniden girerek vakit kaybetmek istemiyorsanız, sayfamıza üye olabilirsiniz. Fatura İstiyorum butonuna tıklayarak, e-fatura talebinizi bize kolayca iletebilirsiniz.

Sürücü Bilgileri

Satın Alma

Ödeme ekranında istenen bilgileri doldurup, ekranda gördüğünüz detayları, tedarikçi sözleşmesini, Hizmet Sözleşmesi’ni ve fiyatı onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz 3D Secure sistemi ile güvenli bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın Alma

Satış Sonrası Değişiklik ve İptal İstemi

Web sitesi üzerinden satın almış olduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgili yapmak istediğiniz her türlü işlem için (iptal, iade, değişiklik, ek hizmet satın alma) 444 87 87 numaralı çağrı merkezini arayarak ayrıntılı bilgi alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Satış Sonrası Değişiklik ve İptal İstemi