Ucuz transfer rezervasyonu nasıl yapılır?

Transfer Sorgulama

Ucuzabilet’ten transfer hizmeti almak için ana sayfada bulunan arama ekranındaki “Transfer” sekmesine tıklayın. Havalimanı - Otel veya Otel - Havalimanı transferlerinden birini seçip, tarihi ve yolcu sayısını girin. Belirttiğiniz tarih aralığına uygun transfer listeleri karşınıza çıktıktan sonra seçiminizi yapabilirsiniz.

Transfer Sorgulama

Transfer Seçimi

Aramanıza göre sonuçların listelendiği sayfa üzerinden tercihinizi kolayca yapabilirsiniz. Evcil hayvanınız ile seyahat edecekseniz, rezervasyonunuzu gerçekleştirmeden önce seçtiğiniz aracın bunun uygun olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Transfer Seçimi

Yolcu Bilgileri

Bu kısımda tüm bilgilerinizi hızlıca doldurabilirsiniz. Sonraki satın alma işlemlerinizde bilgilerinizi yeniden girerek vakit kaybetmek istemiyorsanız, Ucuzabilet.com’a üye olabilirsiniz. Fatura İstiyorum butonuna tıklayarak, e-fatura talebinizi bize kolayca iletebilirsiniz.

Yolcu Bilgileri

Uçuş Bilgileri

Yolcu bilgilerini girdikten sonra uçuşunuzla ilgili tarih, uçuş saati, uçuş kodu ve hava yolu firması bilgilerini girebilirsiniz. Uçuş bilgilerini bilmiyorsanız eğer “Uçuş bilgilerimi bilmiyorum” kutucuğunu işaretleyebilirsiniz. Uçuş bilgileriniz kesinleştiğinde 444 87 87 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Uçuş Bilgileri

Satın Alma

Hizmet Sözleşmesi’ni, Kişisel Verilen Korunması ve Gizlilik Politikası ve fiyatı onayladıktan sonra 3D Secure sistemi ile güvenli bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın Alma

Satış Sonrası Değişiklik ve İptal İşlemi

Ucuzabilet.com’dan satın aldığınız transfer hizmeti ile ilgili iptal ya da değişiklik işlemlerinizi web sitemizden veya mobil uygulamamız üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizde, ana sayfanın sağ üst bölümünde bulunan Rezervasyonlarım seçeneğini tıkladığınızda, istenen bilgileri doldurarak; iptal, iade, değişiklik ve ek hizmet satın alma gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz tüm bu işlemler için 444 87 87 numaralı çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz.

Satış Sonrası Değişiklik ve İptal İşlemi