Ucuz otel rezervasyonu nasıl yapılır?

Otel, Şehir veya Bölge Arama

Türkiye’nin birçok bölgesinde fırsatlarla konaklama imkanı sunan Ucuzabilet ile farklı seyahat tarzlarına uygun otel seçenekleri bulabilir, rezervasyonunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Otel, Şehir veya Bölge Arama

Sonuç ve Filtreleme

Aradığınız tarih aralıklarına göre sonuç sayfasında farklı şehir ve bölge otellerini tek bir ekran üzerinde inceleyebilirsiniz. Sayfanın sol tarafında bulunan filtreleme seçenekleri ise sizi aradığınız tatile daha da yaklaştıracak.

Sonuç ve Filtreleme

Oda Seçimi

Otelinizi seçtikten sonra seçilen tarihlere uygun odalardan herhangi birini seyahatinize göre tercih edebilirsiniz. Sunulan oda türleri ve hizmetler tesisten tesise farklılık gösterebilir.

Oda Seçimi

Misafir Bilgileri

Bu kısımda tüm bilgilerinizi hızlıca doldurabilirsiniz. Sonraki satın alma işlemlerinizde bilgilerinizi yeniden girerek vakit kaybetmek istemiyorsanız, sayfamıza üye olabilirsiniz. Fatura İstiyorum butonuna tıklayarak, e-fatura talebinizi bize kolayca iletebilirsiniz.

Misafir Bilgileri

Satın Alma

Ödeme ekranında istenen bilgileri doldurup, ekranda gördüğünüz otel detaylarını, Hizmet Sözleşmesi’ni ve fiyatı onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz 3D Secure sistemi ile güvenli bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın Alma

Satış Sonrası Değişiklik ve İptal İstemi

Web sitesi üzerinden satın almış olduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgili yapmak istediğiniz her türlü işlem için (iptal, iade, değişiklik) 444 87 87 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Satış Sonrası Değişiklik ve İptal İstemi