Adalis Boutique Hotel | Ucuzabilet.com

Adalis Boutique Hotel

Side Manavgat / Antik Side / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Antalya’da misafirlerini ağırlayan Adalis Hotel, Side Antik Kenti yakınında konumlanıyor. Denize yürüme mesafesindeki konumu ile beğenilen tesisin özel plaj alanı bulunuyor. Tesis ev rahatlığında konaklama deneyimi vadediyor. Tesiste konaklayan misafirler, her sabah servis edilen açık büfe kahvaltı ile güne güzel bir başlangıç yapabilir ve bahçede yer alan açık yüzme havuzunda keyifle zaman geçirebilir. Tesis aile konseptinde hizmet vermekte olup bay misafir konaklamasına uygun değildir. Denize yürüme mesafesinde oluşu ile beğenilen Adalis Hotel, Side Antik Kenti yakınlarında misafirlerini ağırlıyor. Antalya’da tatil yapmak ve yüzüp güneşlenmek isteyen misafirler için özel plaj alanına sahip olan tesis, ev rahatlığında konaklama deneyimi vadediyor. Tesiste konaklayan misafirler bahçede keyifle zaman geçirebilir, yüzme havuzunun tadını çıkarabilir. Ayrıca her sabah tesiste sunulan açık büfe kahvaltı ile güne güzel bir başlangıç yapmak mümkün.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Antalya’da, Side Antik Kenti’ne yakın bir konumda yer alan Adalı Hotel, ev konforunda bir tatil imkanı vadediyor. Misafirlerine havuz keyfi deneyimi de sunan otelin, kendine ait bir plajı bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis genel alanları sosyal mesafeye göre ayarlanmıştır. Genel alanlarda dezenfektan üniteleri bulunmaktadır. Girişte ateş ölçümü yapılmaktadır. Nevresim ve çarşaflar 60-90 derecede yıkanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster