Agora Life Hotel

Sultanahmet Fatih / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Agora Life Hotel, konforlu odaları ve kaliteli hizmet anlayışıyla şehir merkezinde sayılan Sultanahmet’te yer alıyor. Ulaşım olanakları ve önemli tarihi eserlere yakınlığı ile tarihi ve kültürel gezileri seven misafirler için de keyifli bir konaklama alternatifi oluyor. Farklı büyüklüklerdeki odalarının tümünde; kasa, klima, LCD TV, ütü, ütü masası, duş, uyandırma servisi ve kablosuz internet erişimi bulunuyor. Sabahları kahvaltı servisiyle güne başlayabileceğin tesiste ayrıca; kuru temizleme, çamaşırhane, otopark, kablosuz internet bağlantısı ve oda servisi gibi olanaklar da mevcut.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İstanbul’un tarihi merkezi Sultanahmet’te bulunan Agora Life Hotel, farklı büyüklüklerdeki konforlu odalarında misafirlerini ağırlıyor. Sabah kahvaltısı servisi bulunan tesis, ulaşım noktalarına ve turistik yerlere yakınlığı ile avantaj sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesiste artırılmış temizlik ve güvenlik önlemleri uygulanmaktadır. • Oteli temizlemek için dezenfektan kullanılmakta ve misafirler için el dezenfektanı sunulmaktadır. • Misafirlere maske ve eldiven dahil olmak üzere kişisel koruyucu ekipman sunulacaktır. • Misafirlerin güvenliği için sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır. Tesiste temassız giriş ve çıkış imkânı sunulmaktadır. Tesis çalışanları kişisel koruyucu ekipman kullanmaktadır. • Kahvaltı için ayrı ayrı paketlenmiş yemek seçenekleri mevcuttur ve oda servisi aracılığıyla sunulmaktadır. • Her bir misafir odası, yeni misafire verilmeden önce minimum 24 saat boş tutulmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster