AJWA Cappadocia

star star star star star
Ürgüp Kapadokya / Ürgüp / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Otelimiz de Alkol hizmeti bulunmamaktadır . Kapadokya’nın kalbi Ürgüp’e bağlı bulunan, tarihi Mustafapaşa Köyü’nde yer alan AJWA Cappadocia, Selçuklu ve Osmanlı mimarisinin özelliklerini taşıyan tasarımıyla misafirlerini binlerce yılı kapsayan bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Pastoral bir şölen sunan benzersiz bir peyzaj tasarımı bulunan AJWA Cappadocia; eski zaman konaklamalarını bütün huzur ve ihtişamıyla yeniden yaşatan otel, özel balkonlu odalarıyla mistik bir tatil köyü hissi yaratan Sakura ve tarihi İpek Yolu ticaretini günümüze taşıyan sanat çarşısı binalarında 3 farklı konaklama konsepti sunuyor. Geleneksel Anadolu misafirliğini yaşatan kervansarayların sade ama büyüleyici, ilk bakışta mütevazi ancak ihtişamı detaylarında gizli dekorasyonu bu otel ile günümüze taşınıyor. Otelin; lüks donanımları, sedef işlemeli el yapımı mobilyalar, kök boya ile renklendirilmiş el dokuması Azerbaycan yün halı ve kilimleri, taş duvarları süsleyen el yapımı dekoratif ürünler, 55 ve 40 Inch Ultra HD TV’ler, espresso makineleri, parke döşemeli yatak odaları ve yerden ısıtmalı traverten taşlı banyolara sahip oda ve süitleri, misafirlerine özgün ve seçkin bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Otel genelindeki 10 farklı büyüklükteki lüks mağara süitleri ile doruğa çıkıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Kapadokya’nın kalbi Ürgüp’te bulunan ve tarihi Mustafapaşa Köyü’nde yer alan AJWA Cappadocia, Selçıklu ve Osmanlı mimarisinin özelliklerini yansıtan tasarımıyla misafirlerini ağırlıyor. Otelin, 3 farklı konaklama konsepti ve 10 mağara süiti bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster