Akgün İstanbul Hotel | Ucuzabilet.com

Akgün İstanbul Hotel

star star star star star
Fatih / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Akgün İstanbul Hotel, İstanbul’un Topkapı mevkiinde yer alıyor. Hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap eden tesis, merkezi konumu ile İstanbul’da gezilecek yerlere kolay ulaşım imkanı sunuyor. Tesiste yüzme havuzu ve toplantı salonu bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis, COVID-19 ‘dan korunma önlemlerine adına Uluslararası Güvenli Turizm Sertifikası programına katılmış olup, program tesiste uygulanmaktadır. Tesiste genel alanlar, misafir odaları, toplantı salonları, restoran, havuz ve teras alanları periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. Tesis, Sağlık Bakanlığı onaylı, hijyen amaçlı dezenfektan ve ilaçlama aplikasyon belgesi almıştır ve kullanılan ürünler tüm virüs, mantar ve zararlı bakterileri yok eden ve yeniden oluşmasını önleyen maddeler içermektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster