Hotel Aldino Ankara | Ucuzabilet.com

Hotel Aldino Ankara

star star star star
Ankara Merkez Çankaya / Çankaya / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ankara’nın Kavaklıdere mevkiinde hizmet veren Hotel Aldino, hem iş hem eğlence odaklı konaklamalara hitap ediyor. Toplantı ve balo salonları ile özel organizasyonlara ev sahipliği yapan tesiste, hamam ve sauna gibi imkanlar da bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Ankara’nın Kavaklıdere mevkiinde hizmet veren Hotel Aldino, hem iş hem eğlence odaklı konaklamalara hitap ediyor. Toplantı ve balo salonları ile özel organizasyonlara ev sahipliği yapan tesiste, hamam ve sauna gibi imkanlar da bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesisin tüm odaları ve ortak alanlarıantibakteriyel boya ile boyanıp tüm tekstil ürünleri yenilenmiştir. • Tesisteki klimaların bakımları yapılmıştır. Ayrıca tesis %60 doluluk kapasitesi ile hizmet vermeyi planlamaktadır. • Odalar ve genel alanların dezenfeksiyonu, ozon ve ULV makineleri ile periyodik aralıklarla sağlanmaktadır. Otel genel alanlarında temassız dezenfekte istasyonları kurulmaktadır. • Misafirler otele giriş yaptığı an temassız ateş ölçüm cihazı ile vücut ısıları ölçülmektedir. • Odalar ve diğer kapalı alanlar, camları günlük temizlik sırasında açık olacak şekilde hijyen eğitimi alan personel tarafından temizlik sonrasında da en az 12 saat havalandırılmaktadır. • Ortak alanlarda güvenli sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır. • Streç film ile hijyenik koşullarda hazırlanan kahvaltı, garsonlar tarafından odalara servisi ya da Otel Kahvaltı Salonu’nda sosyal mesafe kapsamında kahvaltı alımı şeklinde gerçekleştirilecektir. • Otel misafirlerinin son 14 gün içerisinde bulunduğu ülkeler ve konaklaması sonrasında ülke içerisindeki seyahat planları gibi bilgiler tam ve düzenli olarak tutulmaktadır. • Tekstil ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanacak ve tedarikçiler ile dezenfeksiyon işlemlerinin takibi yapılacaktır. • Sık dokunulan yüzeylerin, ortak kullanım alanlarındaki tuvalet ve lavaboların temizliği yapılacak olup bu alanlarda su ve deterjan ile temizlik yapıldıktan sonra sulandırılmış çamaşır suyu ve klor tablet kullanılacaktır. • Depo ve Gıda Güvenliği denetimi yapılmaktadır. • Tesiste tedbir amaçlı karantina odası bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster