Alibeyoğlu Apart Otel

Trabzon Şehir Merkezi / Trabzon / Trabzon  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır. Trabzon’da Ayasofya Müzesi’ne ve Atatürk Köşkü’ne kısa mesafede yer alan Alibeyoğlu Apart, Trabzon şehir merkezine ve havalimanına kolayca ulaşılan konumuyla misafirlerine ulaşım avantajı sağlıyor. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi sunuluyor. Tesisin tüm konaklama birimlerinde oturma alanı, bazılarında ise deniz ya da dağ manzaralı teras veya balkon bulunuyor. Mutfaklarda ise buzdolabıyla bulunuyor.Tüm odaların özel banyosu küvetli veya duşludur ayrıca havlu temin ediliyor. Tesiste çiftlerin yapacağı konaklamalarda evlilik şartı aranıyor ayrıca tesisin resepsiyonu saat 20.00’ye kadar hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 13:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Trabzon'da yer alan Alibeyoğlu Apart, misafirlerine ev konforunda konaklama imkanı sunuyor. Tesiste çiftlerin yapacağı konaklamalarda evlilik şartı aranıyor ayrıca tesisin resepsiyonu saat 20.00’ye kadar hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster