Assos Bianca Suites | Ucuzabilet.com

Assos Bianca Suites

Ayvacık / Assos / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

lper Bey, 2005 yılında işi sebebi ile İstanbul'dan Çanakkale'ye yerleşmiş. Kendisi, çocukluğunu babasının işlettiği bir otelde geçirmiş ve 20 yaşında kendi otelini kiralayıp işletmiş biri. Assos, 15 yıldır tatil için tercih ettiği, vakit geçirmeyi hep sevdiği, bir göz odasının olmasını istediği yermiş. Behramkale Köyü muhtarlığına ait eski zeytinyağı fabrikasını uzun yıllar için kiraladıktan sonra Assos macerası kalıcı olarak başlamış. Atıl durumdaki fabrikayı baştan aşağı restore ederek 2020 yılında Assos Bianca Suites olarak açmış. Otelin tek katlı taş binasında, her odanın girişi müstakil. Tamamen cam oda kapıları direk bahçeye açılıyor. Odaların için yepyeni, konforlu bir otel odasından beklenecek herşey var. Otelin bahçesinde geniş bir kafe-restoran bölümü bulunuyor. Yaz günlerinde rüzgarı eksik olmayan, oturduğunuz yerden Assos antik kenti görebileceğiniz bir konumda. Oda-kahvaltı konaklanan otelin restoran bölümünden akşam yemekleri için yararlanabilirsiniz. Bu arada Bolu Mengen'li bir ailenin mekanındasınız, yemek işi burada oldukça ciddiye alınıyor...
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster