Ayanya Beach Bungalows

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Marmara’nın incisi Avşa Adası Çınar Koyu güney köşesinde bulunan tesisimiz denize sıfır ve 150 metre uzunluğunda dalgasız, temiz özel plajı ile ilgi çekmektedir. Büyümekte olan tesisimiz 200 yatak kapasitesine sahiptir. 2, 3 ve 4 kişilik Bungalowlar, Sahil Odaları, Apart Daireleri, Plaj Evleri ve Glampyleriile hizmet vermektedir. Sahilde kendisine ait 400 kişi kapasiteli Beach Club bulunmaktadır. Gündüzleri restaurantımızın sulu yemek tercihlerinden faydalanabileceğiniz gibi, sizler için özel olarak hazırladığımız lezzizsandviç, hamburger, pizza ve pidelerimizin de tadına doyamayacaksınız. Akşamları a’lacarte olarak et ve balık çeşitlerimizi huzur içerisindeki sahilimizde tadabilirsiniz. Tesisimiz 40.000 m² üzerine kuruludur. Arazi içerisinde bulunan 1000’den fazla zeytin ağacı, çam, badem ve incir ağaçları ile kendinizi farklı bir coğrafyada hissedeceksiniz. Tesisimiz ayrıca kendi zeytinlerinden ürettiği organik zeytin ve zeytinyağı satışı da yapmaktadır. Tesisin hiç bir odasında televizyon ve buz dolabı bulunmamaktadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Avşa Adası’nın sakin noktalarından Çınar koyunda bulunan Ayanya Beach & Bungalows, yemekleri, DJ performansı gibi eğlenceli aktiviteleri, masaj uygulamaları gibi olanakları ile misafirlerine keyifli bir tatil atmosferi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Odalar, şezlonglar ve minderleri, oturma yerleri ve çevre 3-12 ay etkili ürün ile dezenfekte edilmiştir. Haftalık kontroller sonucu gerektiğinde tekrar ilaçlanacaktır. • Misafirlerimizin tesise girmeden önce temassız ateş ölçüm cihazı ile ateşleri kontrol edilir, ateşi yüksek olanlar tesise kabul edilmez, dezenfektan ile ellerini dezenfekte etmeleri istenir • Talep etmeniz halinde ücretli olarak, maske ve eldiven gibi koruyucu ekipman satın alabilirsiniz. • Kahvaltı, fast food ve sulu yemekler de dahil olmak üzere tüm servis tek kullanımlık tabldot veya kapaklı setler halinde verilecektir. • Bardak, çatal, kaşık, bıçak, tuz, peçete, ketçap, mayonez, hardal tek kullanımlık paketli takım olarak verilecektir. • Oda temizliği yapıldıktan sonra dezenfekte edilip kapatılıp işaretlenir ve daha sonra personel girişi olmaz. • Oda temizliği 3 günde bir veya isteğe göre yapılıp dezenfekte edilir. Bu durumda odanızı en az 6 saat kullanamazsınız. • ÇARŞAF, YASTIK KILIFI, HAVLU GİBİ ODA MALZEMELERİ TEK KULLANIMLIKTIR, YANİ SİZİN AYRILMANIZDAN SONRA GERİ DÖNÜŞÜME GÖNDERİLECEKTİR. BU MALZEMELER KULLAN AT DEĞİLDİR. KONAKLAMA SÜRENİZ BOYUNCA RAHATLIKLA (MİN. 3 GÜN) KULLANABİLİRSİNİZ. 3 GÜNDEN ÖNCE TALEP ETMENİZ HALİNDE RESEPSİYONDAN SATIN ALABİLİRSİNİZ. • Kurallar gereği ve sosyal mesafeyi korumak adına restaurant ve barda SELF SERVİS çalışılacaktır. • Sıra oluşacak yerlerdeki sosyal mesafe işaretlemelerine uymanızı rica ederiz. • Restaurant masaları arası mesafe 1,5 metre, yan yana sandalyeler arası 60cm olacak şekilde düzenlenmiştir. Aynı aileden olanlar için bu mesafeler yeniden düzenlenebilir. Bunun dışındaki durumlarda lütfen masa ve sandalye düzenleri ile oynamayınız. • Tesis içindeki ödemelerinizde mümkün mertebe temassız ödeme araçlarını tercih ediniz. • Odalardaki tüm klimaların hava girişleri açık havadan olacak şekilde yapılmıştır. • Tesisin muhtelif yerlerinde el dezenfektanları konumlandırılmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster