Cunda Bade Otel | Ucuzabilet.com

Cunda Bade Otel

Cunda Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

2018 Haziran’dan itibaren hizmet vermeye başlayan Cunda Atlas Butik Otel online rezervasyon hizmetleriyle daha kolay iletişim kurarak sizlere yardımcı olmaktadır. Otelimizin temel ilkesi, uygun fiyat politikası ve misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını 24 saat boyunca sorunsuz, zamanında karşılamaktır. Odalarımızda klima, tv, mini bar, duş, wc, saç kurutma makinası bulunmaktadır. Toplamda 9 adet standart odaya sahibiz.(8 Çift Kişilik Yatak, 2 Balkonlu Oda, 1 Tek Yataklı) Otelimizin konumu Cunda adası merkezinde olup, restaurant ve eğlence yerlerine yürüme mesafesindedir. Taksiyarhis Kilisesi manzaralı terasımızda kahvaltımızla, tüm misafirlerimizi otelimize bekliyoruz.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Nostaljik sokakları, eşsiz denizi ve zeytinyağıyla hayat bulan sofralarıyla ünlü Cunda’da misafirlerini sıcak ve samimi bir atmosferde ağırlayan Cunda Atlas, eğlenceli bir yaz tatili adresi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster