Demre Beymelek Taş Evler | Ucuzabilet.com

Demre Beymelek Taş Evler

Demre / Demre / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Doğa severler için muhteşem bir tatil imkanı sunan tesiste misafirler, sebze-meyve hasadına katılarak doğayla baş başa kalmanın keyfine varıyor. Kültür varlığı olarak tescillenen yapılarda bulunan odaları ile hizmet veren tesiste ayrıca olta balıkçılığı ve çobanlık deneyimlerini yaşamak da mümkün. Likya Yolu ve Aziz Nicholas Yolu’na yakın mesafedeki tesiste misafirler trekking yaparak muhteşem bir doğayı keşfe çıkabiliyorlar. Tesis Demre Otogarı’na yalnızca 10 km uzaklıkta yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Zengin bir tarihe ev sahipliği yapan Demre’de hizmet veren Demre Beymelek Taş Evler, 120 yıllık taş yapılardaki odaları ile misafirlerine sıra dışı bir deneyim sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster