Blue Island Luxury Hotel (Adult Only +16)

Kaş / Kaş / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Antalya’nın kendine has atmosferi ile beğenilen tatil beldelerinden Kaş’ta yer alan Blue Island Luxury Hotel, Çukurbağ Yarımadası’nda hizmet veriyor. Sade bir şıklığa sahip olan modern ortamı ile öne çıkan tesis, muhteşem deniz manzarası ile misafirler tarafından beğeniliyor. Doğa ile iç içe olma imkanı sunan tesis, yüksek bir konumda bulunuyor. Tesisin bulunduğu yerden Meis Adası’nı ve panoramik deniz manzarasını izlemek mümkün. Tesisin bahçesinde yer alan sonsuzluk havuzunda yüzerken bir yandan da eşsiz manzaranın tadını çıkarmak mümkün. 16 yaş üzeri misafirlere hizmet veren tesisin 5 farklı kategoride toplam 18 adet odası var. Balayı çiftleri tarafından da sıklıkla tercih edilen tesis oldukça romantik bir atmosfere sahip. Ayrıca misafirler tesisin restoranında birbirinden güzel yemeklerin tadına bakabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Antalya’nın en popüler tatil beldelerinden Kaş’ta konumlanan Blue Island Luxury Hotel, konforlu ve ferah odaları, muhteşem deniz manzarası ve doğa ile iç içe konumu ile misafirlerine unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor. Meis Adası ve panoramik deniz manzarasını doyasıya izleyebileceğin tesisin bahçesindeki sonsuzluk havuzunda yüzerken eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsin.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster