Club Barbarossa Villas | Ucuzabilet.com

Club Barbarossa Villas

Kaş /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Deniz veya havuz manzaralı, özel havuzlu, bahçeli villa seçenekleri sunan Club Barbarossa Villas, 6 adet villa ile hizmet veriyor. Şık ve özenli şekilde dekore edilmiş villalarda unutulmaz bir tatil deneyimi vadeden tesis, huzurlu bir atmosfere sahip. Misafirler villaların bahçesinde ya da yüzme havuzunda keyifle zaman geçirebilir. Tesiste güneşlenme terası da bulunuyor. Dileyen misafirler tesisin havalimanı transfer hizmetinden faydalanabilir. Tesisin otopark alanı bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 16:00 Çıkış saati 10:00

Neden Bu Otel?

Muhteşem manzaraları ve özgün tarzı ile sevilen tatil beldelerinden Kaş’ta yer alan Club Barbarossa Villas, Çukurbağ Yarımadası’nda konumlanıyor. Deniz veya havuz manzaralı, bahçeli villalarda rahat bir konaklama deneyimi vadediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster