Crowne Plaza Bursa Convention Center & Termal Spa

star star star star star
Nilüfer / Bursa / Bursa  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

**Fiyatlar sadece TC vatandaşları için geçerlidir. (Prices are valid for Turkish citizens.) Misafirlerine Bursa’nın zindelik kaynağı termal sularından yararlanma olanağı sunan lüks ve şık tesislerinden biri olan Crowne Plaza Bursa Convention Center & Termal Spa hem iş hem de tatil odaklı konaklamalara hitap ediyor. Tesisin termal SPA merkezinde, biri termal suyla dolu 2 adet kapalı havuz, buhar odası, fitness merkezi ve bir adet açık havuz bulunuyor. **Covid-19 tedbirleri kapsamında ıslak alanlar, termal havuz, SPA faaliyettedir ancak yoğunluğa göre giriş sağlanabilmektedir**
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Spa Tesisi
  • Termal Oteli
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

SPA ve sağlık merkezleriyle konforlu bir tatil imkanı sunan Crowne Plaza Bursa, zarif dekorasyonlu şık odaları ve sunduğu pek çok olanakla misafirlerine sağlıklı ve keyifli bir tatilin kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

**Covid-19 tedbirleri kapsamında ıslak alanlar, termal havuz, SPA faaliyette değildir ** Otel içi alınan önlemler  Otelin genel alanlarında sosyal mesafe kuralına uygun olacak şekilde işaretlemeler yapılmıştır.  Lobi ana girişinde tesise giriş yapan tüm misafirlerin ateşi ölçülerek kayıt altına alınmaktadır.  Tüm personel Covid-19 tedbirleri ve hijyen kuralları ile ilgili eğitim almıştır.  Karantina odaları ve bölgeleri oluşturulmuştur.  Tüm büfe servisleri iptal edilmiş olup; büfeler yerine el değmeden hazırlanan tek kullanımlık malzemelerle yiyecekiçecek servisi yapılmaktadır.  Genel alanlar günde 2 defa olmak üzere Ozon Makinesi ile dezenfekte edilmektedir.  Check -out sonrası her oda Ozon Makinesi ile dezenfekte edilerek; IHG Way of Clean mührü ile bir sonraki kullanıma hazır hale getirilir.  Tüm odalardan havlu, bornoz gibi ürünler kaldırılmış olup; hijyenik şartlarda paketlenmiş tek kullanımlık (dokunmamış - doğal ürün) banyo malzemeleri servis edilmektedir.  Otelimizde sertifikalı Eczacibası ürünleri kullanılmaktadır.  Oda giriş ve çıkışlarında tek kullanımlık Ving-Card sistemi mevcuttur.  Çalışan personelimiz sağlık kontrolünden geçirilerek işbaşı eğitimine tabi tutulmuştur.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster