Cundahan Otel

Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Balıkesir Cunda’da misafirlerini ağırlayan Cundahan Otel, Oda Kahvaltı ve Oda konseptleriyle hizmet veriyor. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı sunan tesisin odalarında; TV ve kablosuz internet bağlantısı bulunuyor. Odalardaki minibar 1 Haziran-30 Eylül tarihleri arasında,dolu ve ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. Tesis tarafından belirlenen kural gereği, bu tesiste tek veya birden fazla erkek konaklaması için rezervasyon alınmıyor. Tesis, Balıkesir Koca Seyit Havalimanına 50 km ve şehir merkezine 7 km uzaklıkta kalıyor. Tesis, çift olarak yapılacak konaklamalar da evlilik cüzdanı ibrazını zorunlu tutuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Kuzey Ege’nin keyifli köşesi Ayvalık’ta, denize yalnızca 150 m mesafesi bulunan Cundahan Butik Otel, merkezi konumu ile misafirlerine eğlence dolu bir tatil sunuyor. Tesis denize giriş yapılan en yakın plaja 600 m mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste Covid-19 kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerekli olan hijyen ve temizlik önlemleri alınmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster