Dedeoğlu Otel | Ucuzabilet.com

Dedeoğlu Otel

star star star
Adıyaman Şehir Merkezi / Adıyaman / Adıyaman  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Altınşehir’de Adıyaman Üniversitesi’nin yanı başında yer alan Dedeoğlu Otel, misafirlerine keyifli bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Tesis Türkiye’nin baraj üzerine kurulu ilk yüzen havuzuna 46 km mesafede konumlanıyor. Adıyaman merkezine yalnızca 5 km mesafesi olan otel; havalimanına 26 km, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'ndeki Nemrut Dağı’na ise 47 km uzaklıkta yer alıyor. Tesis içerisinde Türk mutfağından özel tatların sunulduğu bir restoran yer hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Altınşehir'de Adıyaman Üniversitesi'nin hemen karşısında yer alan Otelimiz, 2016 yılında açılmış olup, siz değerli misafirlerimize , güler yüzlü personelimiz ile en kaliteli hizmeti verebilmek için can atmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster