Eski Masal Hotel (Adult Only +11) | Ucuzabilet.com

Eski Masal Hotel (Adult Only +11)

Kaleiçi Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Antalya’nın tarihi merkezi Kaleiçi’nde yer alan Eski Masal Hotel, yetişkin oteli olarak öne çıkıyor ve 11 yaş üstü misafirleri ağırlıyor. Tarih ile iç içe otantik bir atmosfer sunan tesis, Osmanlı tarzı dekorasyon öğeleri ile dikkat çeken 6 odası ile misafirlerine konforlu bir ortam sunuyor. Eski Masal Hotel’in açık alanında bir yüzme havuzu yer alıyor. Dileyen misafirler yüzerek ya da havuz kenarında dinlenerek vakit geçirebilir. Tesis plajdan birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor. Dileyen misafirler yüzmek için denize gitmeyi de tercih edebilir. Yakınlarında otantik ve farklı lezzetler sunan restoranlar da bulunan Eski Masal Hotel’de konaklayan misafirler sabahları güne zengin bir kahvaltı ile başlıyor. Tesiste kuru temizleme ve çamaşırhane gibi imkanlar da yer alıyor. Dileyen misafirler tesisin araç kiralama hizmetinden faydalanarak çevreyi keşfe çıkabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Kaleiçi’nin merkezinde hizmet veren Eski Masal Hotel; güneşin tadını çıkarabileceğin açık havuzu, dinlendirici bahçesi ve konforlu odaları ile Antalya Otogarı’na 9 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster