Etap Altınel Aliağa | Ucuzabilet.com

Etap Altınel Aliağa

Aliağa / Aliağa / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Konumu ve sunduğu olanaklar ile hem iş hem turizm odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif olan Etap Altınel Aliağa, İzmir’in sanayi ve ticaret alanında öne çıkan Aliağa mevkiinde misafirlerini ağırlıyor. Etap Altınel Aliağa, 90 oda ile hizmet veriyor ve odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik olanaklar yer alıyor. Dileyen misafirler tesisin hamam, sauna, buhar odası ve masaj gibi olanaklarından yararlanarak dinlendirici ve keyifli bir gün geçirebiliyor. Misafirler tesisin bahçesinde ve sahilde de yürüyüş yaparak vakit geçirebilir. Denize yürüme mesafesinde yer alan Etap Altınel Aliağa bünyesinde hizmet veren Halatlı A la Carte Restoran’da Türk ve dünya mutfaklarından yemekler servis ediliyor. Deniz manzaralı restoranın açık ve kapalı alanları bulunuyor. Etap Altınel Aliağa’nın kendine ait otoparkı bulunuyor. İş odaklı seyahat eden misafirlerin kullanımına yönelik bir toplantı salonu ve çeşitli organizasyonlar için hizmet veren bir balo salonu tesiste yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

İzmir'in sanayi ve ticareti ile öne çıkan Aliağa bölgesinde hizmet veren Etap Altınel Aliağa; iş ve turistik amaçlı konaklamalar için konforlu bir konaklama sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste, iki günde bir anlaşmalı firma veya bölge belediyesi tarafından genel dezenfeksiyon yapılmaktadır. Asansörlerde sosyal mesafe kurallarına uygun olarak asansör içi ve yer işaretleri ile bilgilendirme yapılmaktadır. Otel genelinde olmak üzere her gün düzenli olarak deterjanlar ile temizlik, sterilizasyon maddeleri ile metal ve diğer yüzeylerde kullanılmak üzere dezenfeksiyon işlemi uygulanmaktadır. Kahvaltı salonumuzda ve toplantı salonumuzda genel kullanım alanları sosyal mesafe planına uygun olarak düzenlenmiştir. Genel kullanım alanının ve genel müşteri tuvaletlerin girişlerinde el dezenfeksiyonu sağlanmaktadır. Kahvaltı servisi verilen masaların arası 1,5 m, yan yana sandalye arası 60 cm olacak şekilde ayarlanmıştır. Personel servis sırasında yakın temas kurmaktan kaçınmaya özen göstermektedir. Kahvaltı salonunda kullanılan tüm araç ve gereçler (masa, sandalye yeme içme takımları) günlük alkol bazlı madde ile sterilizasyonu sağlanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster