Floria Beach Hotel

Alanya / Alanya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Floria Beach, Türkiye’nin güney kıyılarının en çok ilgi gören yerlerinden biri olan Alanya’nın muhteşem Kleopatra Plajı'nda denize sıfır konumlanmış bir oteldir. Misafirlerine eşsiz konumuyla, kale ve marina manzarasıyla “Alanya’da denizle baş başa” bir tatil olanağı sunan otel, 2017 yaz sezonunda Floria Beach Hotel markasıyla yenilenerek hizmete açılmıştır. Tesis aile konseptin de olup bay konaklaması için uygun değildir,
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Balayı Oteli
  • Denize Sıfır

Neden Bu Otel?

Denize sıfır konumda rüya gibi bir tatil fırsatı sunan Floria Beach Hotel, ferah odaları, muhteşem manzarası ve olanaklarıyla göz dolduruyor. Misafirler, tesisin restoranında farklı lezzetler deneyebilir, havuzda güneşin tadını çıkarabilir.Tesis aile konseptin de olup bay konaklaması için uygun değildir,
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesisin güvenli turizm sertifikası bulunmakta olup tüm covid önlemleri alınmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster