Graf Victor Hotel | Ucuzabilet.com

Graf Victor Hotel

Kestel Alanya /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Graf Victor Hotel, Alanya merkezine 6 km mesafede 47 odası ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Graf Victor Hotel Antalya, Alanya bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 100 - 200 metre arasındadır. Küçük misafirlerimize özel çocuk kulübü mevcuttur. Tesisin kendine özel plajı bulunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz.Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurant hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan hamam, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Tesis, Antalya Havaalanı'na 135 km, Alanya'ya 6 km uzaklıktadır. Graf Victor Hotel odalarında; son derece lüks ve konforlu oturma grubu, mutfak, özel banyo, TV, Wi-Fi, havlu ve saç kurutma makinesi mevcuttur.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Balayı Oteli

Neden Bu Otel?

Graf Victor Hotel, Alanya merkezine 6 km mesafede 47 odası ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Graf Victor Hotel Antalya, Alanya bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 100 - 200 metre arasındadır. Tesis, Antalya Havaalanı'na 135 km, Alanya'ya 6 km uzaklıktadır. Graf Victor Hotel odalarında; son derece lüks ve konforlu oturma grubu, mutfak, özel banyo, TV, Wi-Fi, havlu ve saç kurutma makinesi mevcuttur.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster