Harvest Hotel

Kızkalesi / Kızkalesi / Mersin İli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Mersin'de yer alan Kızkalesi’nin kendine hayran bırakan manzarası eşliğinde misafirlerini ağırlayan Harvest Hotel, hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için benzersiz bir konaklama alternatifi sunuyor. Otelin geniş ve ferah odalarında; klima, LCD TV, uydu yayını, minibar, saç kurutma makinesi, buklet banyo ürünleri gibi olanaklar yer alıyor. Otelin genelinde; kablosuz internet erişimi, otopark, çamaşırhane ve teras kafe gibi hizmetler de mevcut. Otelin restoranında zengin bir kahvaltı ile güne başlayabilir, akşam yemeklerinde yöresel lezzetleri deneyimleme fırsatı bulabilirsin. Otel, Mersin merkeze 1 saat uzaklıkta, çevredeki tarihi mekanlara da yakın mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Tarihi Kızkalesi’ne hakim manzarası ve sade ve temiz odalarıyla hizmet veren Harvest Hotel, sahile birkaç adım mesafede yer alıyor. Tesisin misafirleri her sabah zengin kahvaltı servisi ile güne güzel bir başlangıç yapıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster